O Nas

 • Jesteśmy kreatywnym zespołem.
  Zajmiemy się Twoim e-wizerunkiem

  Napisz do nas wiadomość
 • W dzisiejszych czasach firma, która dąży do zdobycia jak najszerszego grona odbiorców oraz do ciągłego rozwoju i budowania własnej marki, stara się korzystać ze wszystkich dostępnych kanałów, w tym również z najnowocześniejszego środka przekazu, jakim jest Internet. Jest to pierwsze źródło informacji, do którego sięga potencjalny klient, dlatego też profesjonalna prezentacja firmy poprzez to medium jest tak istotna. Jednakże wybór wykonawcy , któremu zawierzymy przyszłość naszej marki jest bardzo trudny. Z tego właśnie powodu najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie swojego wizerunku doświadczonym profesjonalistom, którzy zajmą się każdym aspektem kreacji Państwa niepowtarzalnej marki.

  Firma ASAO świadczy kompleksowe usługi na rzecz promocji Państwa biznesu. Nasz priorytet stanowi dobra komunikacja z klientem. Zrozumienie jego potrzeb i dostosowanie się do jego oczekiwań stanowi podstawę naszego działania. Szeroki zakres usług oraz zaangażowany zespół złożony z fachowców, którzy zawsze mają czas dla klienta, gwarantują najwyższą jakość oraz efektywność cenową, a także pozwalają zaoszczędzić Państwu cenny czas. Stawiamy na ciągły rozwój, aby jak najlepiej służyć klientowi w jego drodze na szczyt.

  My nie rozmieniamy się na drobne. Naszym celem jest wypromowanie marki naszego klienta. Zapewnimy Państwa firmie spójną kampanię marketingową oraz zatroszczymy się o każdy jej aspekt – m.in. zaprojektujemy lub unowocześnimy Państwa stronę WWW, sklep internetowy, ulotki, foldery oraz inne niezbędne akcesoria i gadżety reklamowe, a także dostarczymy gotowe produkty do Państwa siedziby. Dysponujemy setkami tysięcy zdjęć oraz niewyczerpalną bazą pomysłów i inspiracji.

Nasz zespół

 • Paweł Badzyński

  — CEO & Founder
 • Agnieszka Wilińska

  — Creative Director
 • Monika Dzido

  — Video Art

Nasze niesamowite umiejętności

 • PHP & Yii2

  100

  Java

  100

  SEO

  100
 • Photoshop

  100

  Illustrator

  100

  InDesign

  100